inhoud
graven-keuzemenu
graven-naamlijst
graven-foto
graven-c
graven-d
gebouwen-keuzemenu
handel-keuzemenu
kapelletjes-keuzemenu
kerk-keuzemenu
kutse-keuzemenu
maes-frans-keuzemenu
oorlogen-keuzemenu
oostfront-verzet-keuzemenu
oud-strijders-keuzemenu-wo1
oud-strijders-keuzemenu-wo2
personen-keuzemenu
plaatsen-keuzemenu
priesters-keuzemenu
scholen-keuzemenu
scholen-klompen
scholen-1915
scholen-1916
scholen-1917
scholen-1959
scholen-1963
sport-keuzemenu
verdren-andre-keuzemenu
verdren-andre-autos
verdren-andre-avondwandeling
verdren-andre-biesthof
verdren-andre-bossen
verdren-andre-boswachterhuis
verdren-andre-coigepachthof
verdren-andre-dieren
verdren-andre-gebouwen
verdren-andre-kasteel
verdren-andre-kerk
verdren-andre-landbouw
verdren-andre-landschappen
verdren-andre-prinsendreef
verdren-andre-straten-wegen
verdren-andre-vijvers
vangramberen-keuzemenu
zusters-keuzemenu
de-coster-storms

loockx-vogelaers.
meersmans-paul
moeys-smekens
mommaerts-de-wit

noppen-van-hove
van-campenhout-devogelaer

EVERBERG

Oud-strijders

Begin

Terug

Vooruit

Uitloggen

Inhoud

Menu

WO II Oud-strijders naamlijst

Oud-strijders uit Everberg


Brijs Ludovicus Albertus "Albert" 1916-2014 (Oud-strijders WOII)

Buekenhoudt Florent 1923-1992 (Oud-strijders WOII)

Buekenhoudt Franciscus 1900-1991 (Oud-strijders WOII)

Claessens Judocus 1908-2000 (Oud-strijder WOII)

Claessens Maurice 1917-1990 (Oud-strijder WOII)

Cludts Ferdinand 1913-2000 (Oud-strijder WOII)

Cludts René 1911-2000 (Oud-strijder WOII)

Colson Lodewijk "Louis" 1918-2010 (Oud-strijder WOII)

De Coninck August 1912-1987 (Oud-strijder WOII)

De Coninck Joannes Carolus 1918-1986 (Oud-strijder WOII)

De Coster Petrus 1914-1976 (Oud-strijder WOII)

De Coster Robert 1913-1991(Oud-strijder WOII)

De Greef René 1921-2002 (Oud-strijder WOII)

De Muylder Leopoldus Florentinus 1907-1994 (Oud-strijder WOII en Krijgsgevangene)

Dehasselair Felix 1914-1997 (Oud-strijder WOII)

Dehasselair Julianus "Jules" 1910-1989 (Oud-strijder WOII)

Desmet Clement 1914-1983 (Gewapend weerstander, Krijgsgevangene WOII en Oud-strijder WOII)

Devogelaer Daniel 1914-1998 (Oud-strijder)

Gay Georges 1918-1981 (Oud-strijder WOII)

Gielis Edward 1913-1940 (Oud-strijder)

Gielis Jules Emiel “Emiel” 1918-1994 (Oud-strijder WOII)

Hermans Arthur 1907-1978 (Oud-strijder WOII)

Hermans Richard 1908-1993 (Oud-strijder WOII)

Huybens Eugène Albert 1916-1988 (Oud-strijder WOII)

Huyens August 1915-2001 (Oud-strijder WOII)

Laes Renatus 1909-1958 (Oud-strijder WOII)

Lelong Eduard “Lodewijk” 1917-1999 (Oud-strijder WOII)

Lemmens Maurits 1915-1998 (Oud-strijder WOII)

Loockx Jules Leo 1922-1994 (Krijgsgevangene WOII)

Meersmans Joannes Baptista Albertus “Jean” 1901-1982 (Oud-strijder WOII)

Meersmans Joannes Baptista 1917-2008 (Oud-strijder WOII)

Moeys Albert 1916-2008 (Oud-strijder WOII)

Moeys Felix Marcel 1923-2005 (Oud-strijder WOII)

Mommaerts Raymond Emiel 1921-1969 (Werkwijgeraar gelijkgesteld Oud-strijder WOII)

Neys Josephus Joannes "Jan Jozef" 1923-1945 (Oorlogsslachtoffer gedeporteerde Oud-strijder WOII)

Noppen Alphonsius E. 1919-1940 (Oorlogsslachtoffer Oud-strijder WOII)

Noppen Remi Jozef "Jef" 1914-1999 (Oud-strijder WOII)

Ottermans Joannes Baptista Theofiel" "Theophiel" 1907-1984 (Oud-strijder WOII)

Overloop Justin Emiel 1897-1967 (Oud-strijder WOII)

Steurs Frans 1914-1999 (Oud-strijder WOII)

Van Audenhaege Franciscus Frederik "Frans" 1913-2009 (Oud-strijder WOII)

Van Campenhout Frans 1916-2011 (Oud-strijder WOII)

Van Campenhout Julius 1909-1993 (Oud-strijder WOII)

Van Campenhout Louis 1916-1993 (Oud-strijder WOII)

Van Campenhout, Louis Albert Maurice "Maurice" 1916-2007 (Oud-strijder WOII)

Van Corenland Gustaaf 1917-2001 (Oud-strijder WOII)

Vandenbroeck Eduardus 1897-1967 (Oud-strijder WOII)

Vanderbist Louis 1913-1989 (Oud-strijder WOII)

Vandersande Guilielmus Albertus 1910-1953 (Oud-strijders WOII)

Van Vlasselaer Louis 1911-2001 (Oud-strijder WOII)

Vekemans Petrus Louis 1912-1966 (Oud-strijder WOII)

Verheye Jean 1926-2010 (Oud-strijder WOII)

Verreydt Joannes Felix "Bère" 1920-2011 (Oud-strijder WOII)

Verrijdt Guilielmus Franciscus 1920-1976 (Oud-strijder WOII)

Vleminckx Alphonsius Maurits "Maurits" 1910-1976 (Oud-strijder WOII)

Vlieracker Karel 1910-1940 (Oorlogsslachtoffer Oud-strijder WOII)

Vrebos Louis 1910-1981 (Oud-strijder WOII)

Vrebos Marcel 1912-1986 (Oud-strijder WOII)


  

De naamlijst hieronder werd voorlopig onzichtbaar gemaakt.